Půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek v Rudné u Prahy

V naší autopůjčovně zajišťujeme spolehlivý pronájem nových dodávek a užitkových vozů. Klademe důraz na bezvadný technický stav a důkladně čistý interiér i exteriér vozidel. Rádi vám poskytneme krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek i zapůjčení užitkových vozů v nadstandardní výbavě.

Využijte prodloužené verze našich vozidel! Půjčit si dodávku

Proč půjčovna užitkových vozů AUTO RUDNÁ?

  • Pronájem nových a kvalitních dodávek značky Renault
  • Nabízíme pouze užitkové vozy v nadstandardní výbavě s klimatizací v provedení L3H2
  • Klademe důraz na 100% čistotu a perfektní technický stav
  • Půjčujeme vozidla s plnou garancí a komplexním pojištěním
  • Pronájem dodávek s asistenční službou a dálniční známkou CZ
  • Dbáme na pravidelné a pečlivé servisní prohlídky
  • Po každém vrácení vozidla provádíme důkladnou kontrolu stavu vozu
  • Jsme tu vždy pro vás a rádi vám ochotně poradíme

Pro půjčení dodávky nebo užitkového vozu nám zavolejte na 602 305 511 či na 602 308 608 nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Pronájem dodávek v Rudné u Prahy – vozový park

Naše půjčovna dodávek nabízí k pronájmu užitková vozidla té nejlepší kvality od značky Renault. Půjčte si od nás Renault Master L3H2 s klimatizací.

Naším cílem je poskytovat ty nejlepší služby a zajistit našim klientům vozy v bezvadném technickém stavu. Proto všechny dodávky procházejí pravidelnými servisními prohlídkami a po každém vrácení z pronájmu je též pečlivě kontrolujeme. Díky tomu si můžete být jistí, že vozidlo zapůjčené od nás bude nejen důkladně čisté a v perfektním technickém stavu, ale poskytne vám natolik komfortní jízdu, že se s ním budete neradi loučit.

Pronájem dodávky v AUTO RUDNÁ u Prahy zahrnuje též nadstandardní výbavu včetně klimatizace, dálniční známky, asistenčních služeb a pojištění.

Kontaktní formulář

Chcete si půjčit kvalitní a spolehlivý užitkový vůz nebo potřebujete pouze poradit? Kontaktujte nás rychle a snadno prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme tu vždy pro vás!